GeziBilgisi.com:Genel sorumluluk reddi

GeziBilgisi.com sitesinden
Atla: kullan, ara

GeziBilgisi (ya da başka deyişle GeziBilgisi.com) çoğunluğu gönüllü çalışan kişilerin bilgilerini, sanılarını, deneyimlerini ekleyerek, paylaşarak katkıda bulundukları bir gezi kılavuzudur. Bilgiler imece usulü herkesin katkıları ile oluşturulur. Burada yer alan hiçbir bilginin alanında uzman kişilerce gözden geçirilmediğini, doğrulanmadığını unutmayınız. Buradaki bilgilerin doğru ve güvenilir olması için elimizden geleni yapıyor olmamıza karşın, GeziBilgisi size tam, kesin, güvenilir bir bilgi sunduğu savında kesinlikle değildir. Bu bilgilerin eksik ya da yanlış olabileceğini, GeziBilgisi'nin bu bilgilerin doğruluğu, tamlığı konusunda hiçbir güvence vermediğini, sorumluluk almadığını özellikle belirtiriz.unutmayınız.

Bu yargı, zaman geçtikçe sizin de göreceğiniz üzere GeziBilgisi'nde yararlı ya da iyi nitelikli içerikler bulamayacağınız anlamına gelmemelidir. Yine de girilen herhangi bir konunun içeriği, yakın bir zaman önce, ilgili konuda karşıt görüşe sahip kişilerce değiştirilmiş, bozulmuş olabilir.

Yazarların, katkıda bulunanların, destekleyenlerin, hizmetlilerin, sistem operatörlerinin, ya da GeziBilgisi ile herhangi bir biçimde ağlantıda olan kişilerin hiçbiri, bu ya da buradan bağlantılı web sayfalarında bulunan, doğru olmayan ve karalayıcı özellik taşıyan bilgilerin görünüşünden, ya da sizin bu bilgileri kullanmanızdan dolayı sorumluluk taşımazlar.

Sözleşmesizlik; sınırlandırılmış izin

Burada bilginin serbestçe sağlandığını ve sizinle ve site iyesi (sahibi) ya da kullanıcıları, içeriğin yayınlandığı sunucu iyeleri, GeziBilgisi'ne katkıda bulunan bireyler, proje yöneticileri, sistem operatörleri ya da bu ve bu proje konularına bağlı kardeş projelere herhangi bir biçimde bağlantılı diğer kişileri sorumluluk altına alacak bir anlaşma ya da sözleşme yaratmadığını anladığınızdan, emin olun.

Tescilli markalar

GeziBilgisi içeriğinde bulunan, bahsedilen herhangi bir tescilli marka, servis tescili, tasarım hakları, kişisel haklar veya buna benzer haklar kişisel iyelerinin malıdır. Onların burada bulunması, burada özgün yazarlarınca yazılan içerikteki amaçtan ya da bilgilendirme dışında başka bir erekle kullanılabileceği anlamına gelmez.